Reklamacje i zwroty

Po dokonaniu zakupu każdy klient ma prawo do zwrotu towaru bez podawania przyczyny w terminie czternastu dni od dokonania zakupu.

Towary nabywane w naszym sklepie są sprzedawane bez wad lub w przypadku demobilu jedynie z takimi ubytkami jakie został ujęte w opisie. Towar będący przedmiotem zwrotu musi zostać odesłany w stanie niewskazującym na ślady użytkowania (w przypadku przedmiotów nowych) lub takim samym jak stan przedmiotu w momencie zakupu (w przypadku przedmiotów używanych). W przypadku stwierdzenia wad powstałych na towarze po dokonaniu zakupu, sklep ma prawo do wstrzymania zwrotu należności lub zredukowania kwoty przesyłanej klientowi w ramach zwrotu poniesionych kosztów. 

Koszty pocztowe/kurierskie zwrotu towaru zostają pokryte przez sklep internetowy BAZA44.PL do kwoty najtańszej formy przesyłki ujętej w ofercie odsyłanego towaru.

Koszty poniesione przez kupującego w związku z zamówieniem zostaną zwrócone po odesłaniu do sklepu towaru. 

Towar będący przedmiotem zwrotu należy odesłać wraz z paragonem/fakturą, potwierdzającymi ich zakup.

W przypadku stwierdzenia wady zakupionego towaru lub jego niezgodności z opisem w ofercie sprzedaży, klient ma prawo do zwrotu towaru zgodnie z powyższymi procedurami lub wymiany wadliwego towaru na egzemplarz wolny od wad/zgodny z opisem.

Powyższe procedura powinna zostać uzupełniona o pisemne oświadczenie klienta, w którym wada zostanie stwierdzona i opisana lub w którym podane zostanie inne uzasadnienie zwrotu. W oświadczeniu klient ma także obowiązek wskazania numeru rachunku bankowego, na który powinny zostać zwrócone koszty zakupu. 

Cenniki do pobrania
Wybierz maskowanie

3 color desert6 color deserterdlflecktarnmarpat desertmarpat woodlandmulticamolive greentiger stripeucp deltaucpwoodlandwuestentarnasu galowy A-Tacs FG A-Tacs AridBlack camoCoyote TanUrban

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Płatności

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Statystyki
Produkty:
285
Kategorie:
44
Nowości:
0
Promocje:
0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl