Regulamin

1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma MERCUR - Tomasz Mazurkiewicz

ul. Wojska Polskiego 8 pokój 20
85-171 Bydgoszcz
tel. +48 696 191 981
www.baza44.pl

2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:

- sklep internetowy,
- e-mail: sklep@baza44.pl ,
- telefonicznie +48 696 191 981
- poprzez skype: mercurpl

 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 4. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu poprzez e-mail lub telefonicznie (skype).

 5.Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

 6. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

 7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

 8. Firma Mercur Tomasz Mazurkiewicz zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).

 9. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 10. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

 12. Do każdej przesyłki dołączamy na życzenie potwierdzenie kupna (fakturę VAT). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie danych do wystawienia faktury VAT.

 13. Wszystkie produkty z tzw. demobilu, zakupione w naszym sklepie nie są objęte gwarancją (sprzedaż w stanie okazanym). Produkty fabrycznie nowe mają gwarancję producenta.

 14. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:

- przy odbiorze przesyłki,

- przelewem (przedpłatą),

- poprzez płatności online.

15. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu +48 607 560 101 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w stanie w jakim został odebrany.

 16. Podczas dokonywania przedpłaty:

- Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto Mercur Tomasz Mazurkiewicz:
mBank, nr rachunku: 56 1140 2004 0000 3502 7282 6936.

- Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej.

- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

 

17. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
Przy zamówieniach o wartości powyżej 350 zł koszt przesyłki pokrywa firma Mercur Tomasz Mazurkiewicz .

18. Oferta sklepu jest ważna na terenie Europy.

19. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 696 191 981.

20. Firma Mercur Tomasz Mazurkiewicz zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i jako Administrator tych danych przetwarza je przede wszystkim w celu realizacji i obsługi zamówień (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”). Przetwarzanie danych w jakimkolwiek innym celu możliwe jest jedynie za wyraźną zgodą Kupującego.

Kupujący ma prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania ich, ograniczenia ich przetwarzania lub całkowitego usunięcia. Ponadto, klient może wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także wnieść o przeniesienie danych. Przysługuje mu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Odbiorcami danych kupującego mogą być podmioty realizujące na zlecenie sklepu BAZA44.PL zamówienie i zajmujące się jego obsługą: przewoźnicy i firmy zajmujące się wysyłką, biura rachunkowe i księgowe, firmy zajmujące się rozwiązaniami IT, firmy zapewniające obsługuję płatności, banki, biura windykacyjne,  dostawcy usług telekomunikacyjnych, oraz uprawnione organy państwowe.

Cenniki do pobrania
Wybierz maskowanie

3 color desert6 color deserterdlflecktarnmarpat desertmarpat woodlandmulticamolive greentiger stripeucp deltaucpwoodlandwuestentarnasu galowy A-Tacs FG A-Tacs AridBlack camoCoyote TanUrban

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Płatności

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Statystyki
Produkty:
285
Kategorie:
44
Nowości:
0
Promocje:
0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl